Oferta dla firm

Łącza są zestawiane w technologii zależnej od lokalizacji Klienta, niemniej najczęściej są to linki radiowe (punkt-punkt) np. w paśmie radiowym 5500 MHz. Połączenia są zestawiane na sprzęcie Miktotik lub Ubiquiti (w zależności od potrzeb i wymagania gwarantowanej przepustowości). Zestawiamy również połączenia na kablach miedzianych oraz na światłowodach.

Każdy Klient w zależności od potrzeb może otrzymać podklasę publicznych adresów IP, na adresach publicznych z naszych klas adresowych (jeden użyteczny adres IP publiczny - pakiet lekki). Na urządzeniu po stronie Klienta może być zrealizowane np. rozdzielenie sygnału (nat).

Usługi dla naszych klientów świadczymy przy wykorzystaniu łączy symetrycznych do 1000Mb/s, o pełnej gwarancji pasma. Zapewniamy zerowy poziom utraty pakietów IP i bardzo niskie opóźnienia w całej naszej sieci - zawsze dysponujemy zapasem pasma wystarczającym do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych klientów, również w przypadku awarii jednego z dostawców.

Ceny są ustalane bezpośrednio z każdym klientem. Mogą się różnić w zależności do lokalizacji i indywidualnych ustaleń.